NOWOCZESNA SIŁOWNIA
KOŁOBRZESKI KLUB AIKIDO
KAIGAN DOJO
CENTRUM TAŃCA TOP-TOYS
Arrow
Arrow
Slider

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików i Młodziczek oraz II WTK Skrzatów i Skrzatek w tenisie stołowym – fotorelacja.

Home / Najnowsze Aktualności / III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików i Młodziczek oraz II WTK Skrzatów i Skrzatek w tenisie stołowym – fotorelacja.

28 lutego w hali widowiskowo – sportowej Gryf Arena odbyły się zawody w tenisie stołowym rangi wojewódzkiej. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


  Wyniki III WTK Młodzików Gryfice 28.02.2016 r.
       
Lp NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY III WTK
1 OLEJNIK Mikołaj LUKS Gryfice 50
2 WANDACHOWICZ Michał UKS CHROBRY Międzyzdroje 47
3 WAJDA Hubert SL SALOS Szczecin 44
4 RACHWAŁ Antoni LUKS Gryfice 42
5 KWIATKOWSKI Wiktor UKS CZARNI Pieszcz 40
6 JANIK Michał UKS CHROBRY Międzyzdroje 39
7 BOROWSKI Ernest KTS KOSZALINIANIN Koszalin 38
8 ZIENOWICZ Kamil LUKS FALA Trzebiatów 36
9 ZIENOWICZ Tomasz LUKS FALA Trzebiatów 34
10 MAJEWSKI Krzysztof KTS KOSZALINIANIN Koszalin 34
11 NOWY Szymon LUKS Gryfice 31
12 POLAŃCZYK Jakub KTS KOSZALINIANIN Koszalin 31
13 STEPUK Filip KTS KOSZALINIANIN Koszalin 29
14 WAŁEJKO Antoni SL SALOS Szczecin 29
15 BIEDZIUK Eugeniusz KTS KOSZALINIANIN Koszalin 26
16 LICHMAŃSKI Dawid UKS Sucha Koszalińska 26
17 SZŁAPA Maksym UKS Sucha Koszalińska 23
18 JUNOSZ Piotr UKS-T VICTORIA Chojna 23
19 KOWALEWSKI Grzegorz UKS Zalew Stepnica 23
20 BYLINA Szymon Salos Szczecin 23
21 PLUST Stanisław KTS KOSZALINIANIN Koszalin 17
22 RAJCZAK Jakub UKS-T VICTORIA Chojna 17
23 NICIEJEWSKI Joachim KTS KOSZALINIANIN Koszalin 17
24 DOPADŁO Michał UKS Zalew Stepnica 17
25 OLEK Oskar UKS Zalew Stepnica 14
26 ŚMIAŁKOWSKI Krystian KTS KOSZALINIANIN Koszalin 13
       
  Wyniki III WTK Młodziczek Gryfice 28.02.2016 r.
       
Lp NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY III WTK
1 KOBER Laura UKS CHROBRY Międzyzdroje 50
2 GLIŃSKA Zuzanna KS ATS Stargard Szczeciński 47
3 SŁOWIŃSKA Anika ZTTS Złocieniec 44
4 MUCA Samanta UKS CZARNI Pieszcz 42
5 KUBACKA Monika UKS CZARNI Pieszcz 40
6 SEMCZUK Emilia LUKS Gryfice 39
7 BOBEK Weronika UKS CZARNI Pieszcz 38
8 DZIWISZ Nikola UKS CZARNI Pieszcz 36
9 BARTKIEWICZ Julia UKS CHROBRY Międzyzdroje 34
10 TOŁSTYKO Kinga UKS Zalew Stepnica 34
11 HUDA Wiktoria UKS Sucha Koszalińska 31
12 METRA Wanessa UKS Zalew Stepnica 31
13 OSIŃSKA Oliwia UKS CHROBRY Międzyzdroje 30
14 RACHAŃSKA Ada LUKS FALA Trzebiatów 29
15 SZCZERBIAK Weronika UKS Sucha Koszalińska 27
       
       
  Wyniki Skrzatów II WTK Gryfice 28.02.2016  
       
lp nazwisko i imie klub IIWTK
1 BYLINA Szymon Salos Szczecin 30
2 PYRA Konrad MSZS Świdwin 27
3 MARFIONEK Wojciech ATS Stargard 24
4 CZARNOF Nikodem UKS Zalew Stepnica 22
5 KOSKIEWICZ Kacper ATS Stargard 21
6 SOLUS Wiktor MSZS Świdwin 19
7 MATRUNIONEK Dawid LUKS Gryfice 17
       
       
  Wyniki Skrzatek II WTK Gryfice 28.02.2016  
       
lp nazwisko i imie klub IIWTK
1 OSIŃSKA Oliwia UKS Chrobry Międzyzdroje 30
2 BARTKIEWICZ Julia UKS Chrobry Międzyzdroje 27
3 HUDA Wiktoria UKS Sucha Koszalińska 24
4 IWANIEC Łucja LUKS Fala Trzebiatów 22
5 MULARZ Karolina LUKS Fala Trzebiatów 21
6 GROCHOLSKA Eliza UKS Technik Smolnica 19
7 STACHE Ewelina UKS Technik Smolnica 17
8 MULARZ Dominika LUKS Fala Trzebiatów 15