Arrow
Arrow
Slider

Wyniki – Gryficki Cross ,,Mikołajkowy”  – 05 grudnia 2017 r.

Home / Najnowsze Aktualności / Wyniki – Gryficki Cross ,,Mikołajkowy”  – 05 grudnia 2017 r.

Wyniki – Gryficki Cross ,,Mikołajkowy”  – 05 grudnia 2017 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki ze wszystkich biegów rozegranych w ramach XVI Gryfickiego Crossu Mikołajkowego w dniu 05 grudnia 2017 r. w Parku Miejskim w Gryficach.
Organizatorem biegów jak co roku jest Starostwo Powiatowe w Gryficach oraz Klub Sportowy Chrobry Gryfice. 

Klasyfikacja końcowa                       

  1. III – IV

Chłopcy                                                                                pkt   ( Grand Prix)                     

1 m   – Malinowski Kewin                 2008 SP Wicimice      (24)                  

2 m   – Butryn Mikołaj                       2007 SP 4 – Gryfice   (21)       

3 m   – Ziemski Jakub                        2008 SP Wicimice      (19)                    

4 m   – Pabich Jakub                          2007 SP – 1 Płoty      (17)    

5 m   – Chojaczyk Wiktor                  2008 SP – Niechorze  (15)                

6 m   – Nowowiesski Oskar               2007 SP – 1 Płoty      (14)                    

7 m   – Nowak Antek                        2007 SP Rewal           (13)                

8 m   – Mamiński Sergiusz                 2007 SP Rewal           (12)                            

9 m   – Nowak Michał                       2008 SP Karnice        (11)     

10 m – Adach Oskar                          2008 SP Karnice        (10)    

11 m – Zięba Kacper                          2008 SP 1 Płoty         (9)      

12 m –  Wąsikowski Dominik             2007 SP Niechorze     (8)

13 m – Latos Marcel                          2007 SP 2 Płoty         (7)

14 m – Ratajski Jakub                        2008 SP Niechorze     (6)

15 m – Krzewicki Wojciech              2008 SP Niechorze     (5)

16 m – Sianoszek Jakub                     2009 ZSO Pobierowo (4)

17 m – Wędziński Jan                        2007 SP 4 Gryfice      (3)

18 m – Kaniewski Konrad                 2007 SP Rewal           (2)

19 m – Kapral Kuba                          2008 SP Rewal           (1)

20 m – Drumiński Mateusz                2007 SP 4 Gryfice      (1)

21 m – Osmól Maciej                         2008 SP Karnice

22 m – Stawicki Filip                         2009 SP Karnice

23 m – Kutko Sebastian                    2008 ZSO Pobierowo

24 m – Siomka Jan                             2009 ZSO Pobierowo

25 m – Drapik Wojtek                       2008 SP Rewal

26 m – Nadorzyński Bartek               2008 SP Rewal

27 m – Pańka Bartosz                         2008 SP Wicimice

28 m – Kamiński Dominik                 2007 SP Płoty

29 m – Baum Filip                             2007 SP 4 Gryfice

30 m – Kurkiewicz Patryk                 2007 SP 4 Gryfice

31 m – Siomka Artur                         2009 ZSO Pobierowo

32 m – Skotak Marcel                        2007 SP 1 Płoty

33 m – Ochwat Gracjan                     2007 SP 1 Płoty

34 m – Grynaszewski Jakub              2007 SP Karnice

35 m – Ambros Michał                      2007 SP 1 Płoty

36 m – Wawrzyński Sebastian           2007 SP 4 Gryfice

37 m – Kasprzak Kacper                   2008 SP 2 Płoty

38 m – Bakalarski Ernest                   2008 SP 2 Płoty

  1. III – IV

     Dziewczęta                                              pkt    ( GP )

1 m  – Kawiorska Martyna                 2007  SP 4 Gryfice     (24)

2 m  – Stobiecka Hanna                     2008  SP Niechorze    (21)

3 m  – Woroniecka Wiktoria              2007  ZSO Pobierowo (19)

4 m  – Herbatowicz Alicja                  2007 ZSO Pobierowo            (17)                  

5 m  – Oposoła Pola                           2008  SP  Rewal          (15)                  

6 m  – Dąbrowska Aleksandra           2007  SP 2 Płoty        (14)                 

7 m  – Gudowicz Jowita                    2007  SP Rewal          (13)                 

8 m  – Dziuba Dominika                     2008  SP Niechorze    (12)                 

9 m  –  Szczepaniak Wiktoria             2007  SP Mechowo    (11)                 

10 m – Marcińczyk Oliwia                2007  SP 4 Gryfice     (10)                 

11 m – Bujarowicz Natalia                2008  SP 1 Płoty          (9)                  

12 m – Wenckowska Julia                 2008  SP Wicimice       (8)     

13 m – Erwińska Maja                       2007 SP Rewal             (7)

14 m –  Kłobucka Wiktoria                2008 SP Karnice          (6)

15 m – Bajkowska Oliwia                 2007 SP 1 Płoty           (5)

16 m – Sobczak Janet                        2009 SP Wicimice        (4) –

17 m – Rejek Lena                             2007 SP Mechowo       (3)

18 m – Pasik Wiktoria                       2007 SP Mechowo       (2)

19 m – Stefańska Anna                     2009 SP Karnice          (1)

20 m – Zielińska Julia                        2008 SP 2 Płoty           (1)

21 m – Wyrembek Julia                     2007 SP Rewal

22 m- Pasiecznik Estel                       2008 SP Rewal

23 m- Chodziutko Klaudia                2009 Sp Rewal

24 m – Setlik Julia                             2009 SP Rewal

25 m – Kaliszan Magdalena              2009 SP Karnice

26 m – Kamyk Marta                         2008 SP Rewal

27 m – Grobelska Anna                     2008 SP 2 Płoty

28 m – Sawuła Agata                        2009 ZSO Pobierowo

29 m – Pisz Hanna                             2009 ZSO Pobierowo

30 m – Ryczka Ola                            2008 SP Rewal

31 m – Rokicka Karolina                   2007 SP 1 Płoty

32 m – Liszewska Wiktoria               2008 SP 2 Płoty

33 m – Zielińska Zofia                       2008 SP 2 Płoty       

  1. V – VI

Chłopcy                                                        pkt ( GP )                                

1 m – Jankowski Tomasz                   2005 SP Niechorze     (24)                                      

2 m – Majdziński Jędrzej                   2005 SP Pobierowo    (21)                   

3 m – Stołowski Kuba                       2005 SP  Wicimice     (19)                    

4 m – Szredziński Wojciech               2005 SP 4 Gryfice      (17)                  

5 m – Osmól Jakub                            2006 SP 2 Karnice     (15)

6 m – Kaczmarek Kamil                    2005 SP 4 Gryfice      (14)                

7 m – Bela Antoni                              2005 SP 4 Gryfice      (13)                    

8 m – Ginalski Wojtek                       2005 SP Rewal           (12)                     

9 m – Paradowski Jakub                    2006 SP 4 Gryfice      (11)                

10 m – Sysik Kacper                          2005 SP 2 Płoty         (10)                   

11 m – Składanowski Stanisław        2006 SP Rewal           (9)                    

12 m – Krawczuk Szymon                2005 SP Niechorze     (8)                   

13 m – Pekról Maciek                        2005 SP Rewal           (7)                   

14 m – Misiukiewicz Marcin             2005 SP 4 Gryfice      (6)                   

15 m – Seniowski Mikołaj                 2006 ZSO  Pobierowo(5)                 

16 m – Nowak Maciej                        2005 SP Karnice        (4)    

17 m – Bojar Sergiusz                        2006 SP 1 Płoty         (3)                       

18 m – Gniewek Kacper                    2006 SP 4 Gryfice      (2 )                     

19 m – Rodziewicz Michał                2006 SP Mechowo     (1)                   

20 m – Lisek Alan                              2006 SP Karnice        (1 )    

21 m- Kaczyński Szymon                  2005 SP Niechorze

22 m – Rozborski Kacper                  2006 SP Karnice

23 m – Paszkowski Hubert                2006 SP 4 Gryfice

24 m – Augustyn Mateusz                 2005 SP Karnice

25 m – Berestecki Daniel                   2006 SP Niechorze

26 m – Wielgus Robert                      2006 SP 4 Gryfice     

27 m – Kuna Konrad                                     2005 SP 2 Płoty

28 m – Lis Maciej                              2006 SP 2 Płoty

29 m – Błoński Daniel                       2005 SP 2 Płoty

30 m – Bułana Aleksander                2006 SP Karnice

31 m – Bambul Filip                          2005 SP Niechorze

32 m – Tomaszewski Maciej              2006 SP Mechowo

33m – JaroszewiczPiotr                     2006 SP 1 Płoty

34 m – Rornal Bartosz                       2006 SP 4 Gryfice

35 m – Szklar Aleksander                  2006 SP 4 Gryfice

36 m – Jura Marcel                            2006 SP 4 Gryfice

37 m – Sorbian Michał                       2006 ZSO Pobierowo

38 m – Smalec Michał                       2006 SP 4 Gryfice

39 m – Witaszek Olek                       2006 SP 4 Gryfice

40 m – Sobczak Kacper                     2006 SP 4 Gryfice

41 m – Łuksza Szymon                     2006 SP 4 Gryfice

42 m – Żądło Konrad                        2006 SP 4 Gryfice

43 m – Fasuła Bartosz                       2006 SP 2 Płoty

 

 

  1. V – VI

 

 Dziewczęta                                                     pkt ( GP )       

1 m – Bałasz Patrycja                        2005 SP 1 Płoty         (24)

2 m – Struglińska Julia                       2006 SP  Wicimice     (21)

3 m – Kawczyńska Anastazja            2005 SP 1 Płoty         (19)

4 m – Kusiak Nikola                          2006 SP 2 Płoty         (17)

5 m – Sionek Aleksandra                   2005 SP 4 Gryfice      (15)    

6 m – Kowalska Sylwia                     1998 SP 2 Płoty         (14)

7 m – Majkut Klaudia                        2006 SP 2 Niechorze  (13)                

8 m – Nowakowska Patrycja             2005 SP 2 Płoty         (12)                

9 m – Sysik Julia                               2005 SP 2 Płoty         (11)                

10 m – Leszak Anna                          2006 SP  Mechowo    (10)                

11 m – Nowicka Maja                        2006 SP 4 Gryfice      (9)                 

12 m – Łuczejko Oliwia                    2005 SP Rewal           (8)                 

13 m – Wachura Karolina                  2006  SP 2 Płoty        (7)                 

14 m – Brej Zuzanna                         2005 SP 4 Karnice     (6)     

15 m – Kazimierczuk Sandra             2005 SP 4 Gryfice      (5)                 

16 m – Zając Martyna                        2006 SP 4 Gryfice      (4)

17 m – Putek Maja                             2006 SP 1 Płoty         (3)                 

18 m – Kraszewska Nadia                 2005 SP 2 Płoty         (2)                 

19 m – Pawłowska Małgorzata          2005 SP 2 Płoty         (1)                 

20 m – Murek Kaja                            2005 SP Niechorze     (1)                 

21 m – Sobala Oliwia                        2006 SP 2 Płoty                    

22 m – Chojnacka Martyna               2005 SP 2 Płoty

23 m – Mączka Magdalena                2006 SP 2 Płoty

24 m – Rosołowska Wiktoria            2006 SP 2 Płoty

25 m – Gracka Julia                           2006 SP 4 Gryfice

26 m – Gryguś Aleksandra                2005 SP 2 Płoty

27 m – Kaliszan Małgorzata              2006 SP Karnice

28 m – Drobisz  Weronika                 2006 SP 4 Gryfice

29 m – Świderska Marcelina             2006 SP 2 Płoty

30 m – Wilkoszewska Aleksandra     2006 SP 4 Gryfice

31 m – Wronowska Oliwia                2006 SP 2 Płoty

32 m – Frydryk Natalia                     2006 SP 2 Płoty

33 m – Woźniak Alicja                      2006 SP 2 Płoty

 

Gimnazjum

Chłopcy                                           pkt     ( GP)                       

1 m – Wiktorowicz Paweł                 2002  G. Resko/Mokasyn      (24)

2 m – Bałasz Dawid                           2003 SP 1 Płoty                     (21)        

3 m – Malinowski Oliwier                 2003 SP 1 Płoty                     (19)                  

4 m – Tyza Jakub                               2002 G. Trzebiatów               (17)                

5 m – Kulczycki Dawid                     2003 G. Trzebiatów               (15)   

6 m – Budzyński Kacper                   2002 SP 1 Płoty                     (14)                  

7 m – Ratajski Dominik                     2003 ZSO Pobierowo          (13)                

8 m – Głąbecki Jakub                        2003 SP 1 Płoty                     (12)                   

9 m – Konopko Błażej                       2002 G. Trzebiatów               (11)     

10 m – Stefański Mateusz                 2003 G. Karnice                     (10)                   

11 m – Sadowski Mateusz                 2003 SP 1 Płoty                     (9)                   

12 m – Drapik Maciej                        2002 G. Trzebiatów                (8)                    

13 m – Konopacki Karol                   2002 SP 1 Płoty                     (7)                 

14 m – Pokonieczny Daniel               2002 SP 1 Płoty                     (6)          

15 m – Dobroszewski Daniel             2002 G. Karnice                     (5)                 

16 m – Chrobak Dominik                  2002 G. Karnice                     (4)                 

17 m – Stefanowicz Michał               2003 ZSO Pobierowo            (3)                 

18 m – Kuźnik Brajan                        2004 SP 2 Płoty                     (2)                 

19 m – Zienowicz Kamil                   2003 G. Trzebiatów               (1)

20 m – Grabarczyk Bartosz               2003 G. Trzebiatów             (1)

21 m – Biernacki Mateusz                 2004 SP 2 Płoty        

22 m – Stogowski Cezary                  2004 SP Karnice                   

23 m – Dąbrowski Kamil                   2003 SP 2 Płoty

24 m – Wajs Paweł                            2004 SP 2 Płoty

25 m – Zienowicz Tomasz                 2003 G. Trzebiatów

26 m – Sawicki Robert                      2003 G. Trzebiatów

27 m – Szwamber Oskar                    2002 SP 1 Płoty

28 m – Studziński Daniel                  2002 G. Trzebiatów

29 m – Bednarz Sebastian                 2003 G. Trzebiatów

 

Gimnazjum

 Dziewczęta                                   pkt         (GP)

1 m – Balon Nikola                            2004 SP 2 Płoty                     (24)                

2 m – Chrobak Oliwia                       2004 SP Karnice                    (21)                

3 m – Jędrzejko Julia                          2003 ZSO Pobierowo                        (19)                

4 m – Karcz Julia                               2004 SP 2 Płoty                     (17)

5 m – Madej Natalia                          2002 SP 1  Płoty                    (15)    

6 m – Bątkiewicz Zofia                     2004 SP 2  Płoty                    (14)                

7 m – Czarnecka Agata                     2003 ZSO Pobierowo            (13)                

8 m – Dąbrowska Nikola                   2004 SP 2 Płoty                     (12)                

9 m – Wojciechowska Martyna         2003 G. Karnice                     (11)                

10 m – Zdzięborska Paulina              2004 SP 2 Płoty                     (10)

11 m – Kosmala Karolina                           SP 1 Płoty                         (9)

12 m – Miłoszewicz Marcelina          2004 SP 1 Płoty                     (8)

13 m – Stolarek Julia                         2004 SP 2 Płoty                      (7)

14 m – Tomaszewicz Dominika         2004 G. Rewal                       (6)

15 m – Klimko Maryla                       2003 SP 1 Płoty                       (5)

16 m – Podlawska Maria                   2003 SP 1 Płoty                     (4)

17 m – Krupe Katarzyna                            SP 1 Płoty                     (3)

18 m – Wasyliadis Milena                 2004 G. Rewal                       (2)

19 m – Kwiecińska Natalia                2003 G. Trzebiatów               (1)

20 m – Kosiba Oliwia                         2004 SP 1 Płoty                     (1)      

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

 

Chłopcy                                              

1 m – Mielniczuk Dawid                   1999  ZSP Gryfice                 (24) 

2 m – Krata Mateusz                         1998  ZSP Płoty                     (21)        

3 m – Baczyński Eryk                        2000  ZSP Gryfice                 (19)    

4 m – Fido Kacper                             2001  ZSP Gryfice                 (17)  

5 m – Gałysa Konrad                         2001  ZSP Gryfice                 (15)    

6 m – Kaproń Szymon                       2000 ZSP Gryfice                  (14)

7 m – Dąbrowski Radosław              1999 ZSP Płoty                      (13)    

8 m – Tuszyński Michał                     2000 ZSP Płoty                      (12)    

9 m – Boniecki Łukasz                      2000 ZSP Gryfice                  (11)    

10 m – Kaczmarski Daniel                 1998 ZSP Gryfice                  (10)    

11 m – Wołoch Kuba                         2001 ZSP Gryfice                  (9 )     

12 m – Brzeziński Marek                   2000 ZSP Gryfice                  (8)      

13 m – Fiedukiewicz Paweł               2001 ZSP Gryfice                  (7)      

14 m – Makowski Jan                        2000 LO Gryfice                    (6)      

15 m – Grządziel Kacper                   2000 LO Gryfice                    (5)      

 

 Dziewczęta

1 m – Bielska Edyta                           2001 LO Gryfice/Mokasyn    (24)    

2 m – Starzyńska Gośka                    2000 ZSP Gryfice                  (21)

3 m – Nowak Klaudia                         2000 ZSP Gryfice                  (19)

4 m – Schweitzer Klaudia                  2001 LO Gryfice                    (17)    

5 m – Barczak Paulina                       2001 LO Gryfice                    (16)    

6 m – Osta[iuk Karolina                     1998 ZSP Płoty                      (15)

7 m – Faerber Magda                        2000 ZSP Gryfice                  (14)    

8 m – Boguta Luiza                            2001 ZSP Gryfice                  (13)    

9 m – Branecka Wiktoria                   2001 ZSP Gryfice                  (12)    

10 m – Kuryluk Marta                       2001 ZSP Gryfice                  (11)    

 

Punktacja zawodów I etap Grand Prix Powiatu Gryfickiego

 

Punktacja szkół                                                                   

Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 4 Gryfice                                          – 155 pkt       

Szkoła Podstawowa Niechorze                                            – 113 pkt

Szkoła Podstawowa nr 1 w Płotach                                     – 103 pkt                   

Szkoła Podstawowa w Rewalu                                             –   99 pkt

Szkoła Podstawowa nr 2 Płoty                                             –   96 pkt

Szkoła Podstawowa   Wicimice z siedzibą w Modlimowie –   95 pkt

Szkoła Podstawowa Karnice                                                    –   54 pkt       

Szkoła Podstawowa w Mechowie                                        –  27 pkt                                                                                

 

Gimnazja + 7 klasy SP                                                                             

Szkoła Podstawowa nr  1 Płoty                                            – 126 pkt

Szkoła Podstawowa nr 2 Płoty                                             –  86 pkt                                           

Gimnazjum w Trzebiatowie                                                  –   54 pkt                                           

Gimnazjum w Karnicach                                                      –   51 pkt       

ZSO w Pobierowie                                                               –   48 pkt

Gimnazjum w Rewalu                                                          –     8 pkt                                                                                                                           

Szkoły ponadgimnazjalne                                            

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Gryfice                         – 224 pkt

Liceum Ogólnokształcące  Gryfice                                       –  68 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Płoty                              –  61 pkt