Mobilna Akademia Młodych Orłów – szkolenie nr 4 „Kreatywność” w hali Gryf Arena

Home / Najnowsze Aktualności / Mobilna Akademia Młodych Orłów – szkolenie nr 4 „Kreatywność” w hali Gryf Arena

Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt – Mobilną Akademię Młodych Orłów. Projekt ten jest oparty na dwóch filarach: pierwszym z nich jest kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, drugim zaś selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat.

W trakcie 7 miesięcznej działalności Mobilnej AMO odwiedziliśmy wszystkie powiaty województwa zachodniopomorskiego trzykrotnie. Podczas naszych szkoleń zrealizowaliśmy trzy tematy: „Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu”,  „Filary szkolenia dzieci i młodzieży” oraz „Intensywność treningowa”.

Goszcząc w najodleglejszych zakątkach województwa zawsze spotykaliśmy się z przychylnym odzewem środowiska piłkarskiego a spotkania obfitowały w żywą dyskusję na temat przyszłości polskiej piłki nożnej. Prócz wiedzy jaką mieliśmy możliwość dzielić się z trenerami mogliśmy rozmawiać o problemach i bolączkach, z którymi borykają się na co dzień.

Chcąc wyjść naprzeciw postulatom szkoleniowców, nauczycieli i działaczy, PZPN podczas kolejnych szkoleń Mobilnej AMO będzie bezpłatnie dystrybuował specjalnie przygotowane publikacje książkowe.

Wkrótce uczestnicy szkoleń będą mogli korzystać z innych przywilejów, o których poinformujemy w najbliższym czasie.

Bardzo mocno liczymy na to, że za Państwa sprawą projekt będzie się dalej rozwijał w dotychczasowym tempie, a audytorium będzie się stale powiększało. Liczymy na to, że zadowolenie dzieci po naszych zajęciach i frajda z gry będzie zaczątkiem do wielkich piłkarskich karier.

Wydarzenia w ramach Mobilnej AMO mają charakter cykliczny, dlatego już dzisiaj zapraszamy na bezpłatne szkolenie nr 4:  „Kreatywność”.

WSZYSCY UCZESTNICY SZKOLENIA OTRZYMAJĄ BEZPŁATNE PUBLIKACJE KSIĄŻKOWE

Data:  9 listopad 2018 (piątek)

Miejsce: Gryfice

Część teoretyczna i praktyczna: Gryf Arena ul. Piłsudskiego 35 (sala konferencyjna / hala)

Czas trwania:  godz. 15.00 – 18:30

Plan szkolenia:

15.00 – 16.00  Część teoretyczna – wykład (trenerzy, nauczyciele, osoby zainteresowane)

16:15 – 17:15  Część praktyczna – trening pokazowy na wytypowanej grupie zawodników

17:15 – 17:25  Omówienie treningu

17.25 – 17:30  Wydanie materiałów szkoleniowych uczestnikom

17:30 – 18:30  Gra selekcyjna U11 (2009, 2008) oraz U13 (2007,2006)

 

UWAGA: osoby posiadający licencję trenerską proszone są o jej posiadanie na szkoleniu celem wprowadzenia numeru na listę obecności.