GIBA – Legenda siatkówki w Gryf Arenie

Home / Najnowsze Aktualności / GIBA – Legenda siatkówki w Gryf Arenie

W dniu wczorajszym (13.06.2019) do hali Gryf Arena zawitała gwiazda i legenda siatkówki, Gilberto Amauri de Godoy Filho, występujący pod pseudonimem GIBA.
Brazylijski zawodnik, znany i popularny wśród miłośników sportu, odwiedził Gryfice w ramach projektu edukacyjnego „Graj o zdrowie. Wygraj przyszłość”, którego celem jest zachęcanie młodzieży oraz ich opiekunów do spędzania czasu w aktywny i zdrowy sposób.

Spotkanie było doskonałą okazją dla młodzieży, aby nie tylko spotkać światowej sławy autorytet w dziedzinie sportu, ale także dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces i walczyć o spełnienie swoich marzeń. Ponadto edukacyjno -sportowy charakter wydarzenia miał na celu promocję siatkówki, jako dyscypliny nie wymagającej dużych nakładów finansowych czy specjalistycznych treningów, a mający dobroczynny wpływ na ogólną kondycję zawodników. Legendarny siatkarz przeprowadził trening dla młodych adeptów siatkówki z naszego regionu, podczas którego instruował oraz dawał wskazówki jak odżywiać się i efektywnie trenować, aby osiągać sukcesy w sporcie. Po treningu, GIBA rozegrał wspólnie z młodzieżą krótki mecz, po którym z chęcią pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy. Starosta Ryszard Chmielowicz, który również był obecny i obserwował to wydarzenie, wręczył w ramach podziękowania upominek, który będzie przypominał o wizycie w naszym mieście. Trzykrotny Mistrz Olimpijski był pod wrażeniem naszego obiektu oraz obiecał, że na pewno jeszcze tu wróci.. Kogo nie było niech żałuje!

W minioną sobotę 15 czerwca hali Gryf Arena, w turnieju „singielek”, walczyły najmłodsze adeptki siatkówki z naszego…

Opublikowany przez Gryf Arena PCSRiP w Gryficach Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Spotkanie z legendą siatkówki brazylijczykiem GIBA

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z wczorajszego spotkania z legendą siatkówki Brazylijczykiem "GIBA" w Gryf Arenie

Opublikowany przez Gryf Arena PCSRiP w Gryficach Piątek, 14 czerwca 2019