Supermaraton rowerowy Gryfland !

Home / Bez kategorii / Informacje / Supermaraton rowerowy Gryfland !

🚴 25-26 września to data ostatniej tegorocznej imprezy z cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych – Supermaraton GRYFLAND. Patronat nad tym wydarzeniem objął Ryszard Chmielowicz – Starosta Gryficki. Na uroczystym zakończeniu maratonu, którego bazą zawodów będzie hala widowiskowo-sportowa Gryf Arena w Gryficach, podsumowane zostaną całoroczne zmagania oraz wręczone trofea sportowe za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej z podziałem na rowery szosowe i inne, zgodnie z regulaminem Pucharu Polski.

Bazą maratonu jest GRYF ARENA mieszcząca się przy ul. Piłsudskiego 35 (dawna szkoła podstawowa nr 1 obecnie budynek B szkoły podstawowej nr 3). Tu znajduje się parking dla przyjezdnych. Dojazd do GRYF ARENY i wjazd na parking przedstawiłem na zamieszczonym zdjęciu poglądowym.
✅Starty rozpoczynamy od godziny 10 – dystans MEGA. Od godz. 11 startują zawodnicy dystansu MINI.
✅Starty dystansu RODZINNEGO planowany jest na godzinę 12:00 Przejazd uczestników dystansu RODZINNEGO będzie zabezpieczony w niebezpiecznych miejscach1/ przy skręcie z ulicy Niechorskiej w ulicę Pomorską, 2/przy skręcie z ulicy Granicznej w drogę nr. 105 w kierunku na Świerzno oraz 3/przy nawrocie na parkingu przed skrętem na Niedźwiedziska. Meta RODZINNEGO jak innych dystansów umiejscowiona jest przy głównej drodze na lekkim podjeździe .
✅BARDZO WAŻNE ‼️Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą swój dystans, ze względów bezpieczeństwa NIE wracają na miejsce mety ‼️ Wszyscy spokojnie wracają do Bazy maratonu. Pomiarowcy maja zakaz udzielania wszelkiej informacji przy linii mety. Będziemy w miarę możliwości uzupełniać i udostępniać wyniki przy GRYF ARENIE . Wszyscy którzy ukończą maraton , przyjeżdżając do GRYF ARENY zdają chip do pomiaru czasu i na tej podstawie otrzymają pamiątkowy medal. Tu też będzie można spożyć posiłek regeneracyjny, napić się kawy czy herbaty , spróbować pysznych wyrobów cukierni- piekarni JOANNA Krzysztofa Wigurskich. Na punkcie żywieniowym przed KARNICAMI będzie można uzupełnić wodę, będą również banany i świeżutkie pączki.