Bieg Kobiet

Home / Bez kategorii / Informacje / Bieg Kobiet
👉Każda okazja jest dobra, żeby wystartować w biegu, a Dzień Kobiet to okazja szczególnie wdzięczna 🌺🌹🌸
 
✅5 marca na ścieżce rekreacyjnej Zdroje odbyła się pierwsza impreza biegowa w Powiecie Gryfickim dedykowana kobietom. W biegu na dystansie 5 km pobiegły Panie oraz Panowie, pragnący w ten sposób okazać swoją solidarność z płcią piękną. Osoby, które wolały sprawdzić swoją formę w inny sposób, mogły wziąć udział w marszu nordic walking, a dzieci w specjalnym Biegu dla Mamy. Na odważnych czekała krótsza, ale intensywniejsza aktywność jaką był Bieg w Klapkach na dystansie 100 metrów. Wyścig ten dostarczył wiele radości zarówno zawodnikom jak i kibicom.
 
🔆W wydarzeniu uczestniczył Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Koordynator ds Sportu Urzędu Marszałkowskiego Dariusz Draczyński a także jako aktywni zawodnicy biegu Przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Szafrański oraz Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny. Cały event miał charakter rodzinny, wielopokoleniowy i integrujący lokalną społeczność. Mimo jego pozytywnego charakteru, nie zapomniano o tragedii dziejącej się za nasza wschodnią granicą i uczczono minutą ciszy pamięć ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę 🇺🇦🇺🇦
 
🙏Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim będącym z nami w tym dniu, a także Nadleśnictwu Gryfice, Polskiemu Związkowi Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział w Gryficach, Stowarzyszeniu „Amazonki ” Powiat Gryficki, Pomorzu Zachodniemu oraz Klubowi Sportowemu Chrobry.