W miniony weekend w Gryf Arenie cztery zespoły grające na co dzień w PGNiG Superlidze rywalizowały w II Bałtyckim Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Starosty.

Home / Najnowsze Aktualności / W miniony weekend w Gryf Arenie cztery zespoły grające na co dzień w PGNiG Superlidze rywalizowały w II Bałtyckim Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Starosty.

W sobotnim pojedynku inaugurującym turniej Sandra SPA Pogoń Szczecin pokonała Chrobrego Głogów 31:27, a w drugim spotkaniu Zagłębie Lubin okazało się lepsze od Wybrzeża Gdańsk zwyciężając ostatecznie różnicą jednej bramki, 28:27. W porannej części zmagań niedzielnych Chrobry Głogów pokonał Wybrzeże Gdańsk 31:25 a Zagłębie ograło szczecińską Pogoń 31:29. W popołudniowych meczach kończących gryficki turniej Chrobry pokonał Zagłębie 28:26 a Pogoń uległa gdańszczanom 26:32. Ostatecznie Puchar Starosty trafił do rąk szczypiornistów reprezentujących klub KS SPR Chrobry Głogów, na drugim miejscu sklasyfikowani zostali zawodnicy Zagłębia Lubin – oba zespoły zdobyły w turnieju po 4 punkty. Miejsca 3 i 4 zajęły drużyny mające 2 punkty w dorobku, Wybrzeże Gdańsk i Sandra SPA Pogoń Szczecin.

 

II Bałtycki Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Gryfickiego

II Bałtycki Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Gryfickiego za nami ! Zapraszamy do obejrzenia wideo ! Pogoń Szczecin – handball KS SPR Chrobry Głogów Wybrzeże Gdańsk Piłka Ręczna MKS Zagłębie Lubin S.A.

Opublikowany przez Gryf Arena na 24 styczeń 2017