30 Finał WOŚP w Gryf Arenie

Home / Bez kategorii / Informacje / 30 Finał WOŚP w Gryf Arenie
 
🔵30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę 30 stycznia w Hali Widowiskowo- Sportowej Gryf Arena w Gryficach, za nami. Był to dzień pełen wrażeń i emocji, głównie dzięki atrakcjom przygotowanym dla wszystkich chcących spędzić miło czas w zamian za symboliczny „wrzut” do puszki WOŚP.
🟢Wśród atrakcji znalazły się m.in. warsztaty „Sensoryczna Kraina”, warsztaty plastyczne, wystawa klocków lego „Piraci z Karaibów” oraz quiz z nagrodami. W hali udostępniliśmy również dużego dmuchańca oraz bawinek dla najmłodszych. Atrakcją była również fotobudka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Fani sportu mogli obejrzeć Turniej piłki nożnej Żaków oraz wyjątkowy Mecz Samorządowców rozegrany pomiędzy drużynami Posłów na Sejm RP Artura Łąckiego i Jarosława Rzepy.
🟣W piłkarskich zmaganiach uczestniczyli m.in. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak , Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny , Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach Tomasz Kaszlej oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki.
🟠Zwycięstwo w meczu odniosła Drużyna Posła Łąckiego, jednak to nie wynik był najważniejszy, tylko dobra zabawa i integracja w szlachetnym celu.